Prázdniny,,,

10. 05. 2008 | † 03. 12. 2011 | kód autora: 8UU
Mno, tak abych začala nějak srozumitelně, jelikož máme v pohodě ředitele, tak jsme měli v pátek prázdniny a protože jsme byli na dvoudenním výletě se třídou v Praze, rozhodla jsem se tu zůstat u brášky. Je mi hrozně moc líto, že nevyšel ten sraz s Leny... :( Ale co, snad to vyjde jindy.

Myslela jsem si, že prvních 14 dní v srpnu strávím někde za Plzní s táborem HO, ale chyba lávky, tábor se zrušil, nic proti, ale přijde mi to opravdu hodně nefér a moc mě to mrz, hlavní kvůli Leny, Arisce a těmhle lidem... Jak jsem se rozhodla, můj poslední sraz je v Oxfordu (Olomouc), protože to, co se stalo na ho mě moc naštvalo a když někdo naláká lidi na svůj tábor slovy "po dvou letech strávených na táborech v takových podmínkách, už si zasloužíte něco lepšího", tak by měl to co slíbí splnit a ne zrušit. Jak už jsem řekla s Ho končím. Poslední rok už jsem tam ani moc nebyla a tak nějak mi to ani moc nechybělo :( - což je další důvod proč tam nechci být. Navíc takové ho je příšerný žrout času, ani nevíte a prosedíte nad tím tři, čtyři hoďky.

Teď pro mě je důležitější něco jiného a to škola, na kterou jsem se dostala!!! Mamka tam volala, protože říkala, že jestli to nedojde do pátku, tak že tam zavolá. Dozvěděla jsem se, že dopisy budou rozesílat až ve středu a pro takové lidi jako jsem já, kteří nestihnou tím pádem rozřazovačky do angličtiny, připraví druhý termín. Jsem hrozně šťastná a na tu školu se těším jak nikam, je to ta nejkrásnější škola a i když to zní divně, tak se těším na to učení, protože si myslím, že na té škole se i učitelé k nám budou chovat jinak. Tak jak se k nám totiž učitelé chovají mi přijde často docela nefér. Líbí se mi na těch třech učitelkách (Mik,Kří, Jeř) že prostě jsou schopné poslechnou si náš názor a vyjít nám vstříc, ale zároveň nás připravit na střední školu a myslet to s námi dobře. Sama jsem zvědavá, jaké budu mi základy ze střední. Mno nechám se překvapit.

Zobrazit další články tohoto autora

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.